69 Kongres TCHP i 48 Światowy Zjazd Chirurgów

Szanowni Państwo

Koleżanki i Koledzy !

 

 

Najbliższy, 69 Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich odbędzie się razem z 48 th World Congress of Surgery (WCS). Obie konferencje będą miały miejsce w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie, w terminie 11-15 sierpnia 2019. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony kongresowej https://www.wcs2019.org oraz strony Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgów http://iss-sic.com/

Zapraszamy także do wysyłania abstraktów pod linkiem: https://www.wcs2019.org/abstracts

 

To wyjątkowe wydarzenie w postaci wspólnego kongresu TCHP i Światowego Kongresu Chirurgów jest sytuacją bez precedensu w historii Towarzystwa Chirurgów Polskich. Od powstania Towarzystwa nie było do tej pory Kongresu o takiej randze. Zachęcam wszystkich chirurgów do udziału w tym wydarzeniu. Na stronie domowej Zarządu Głównego TCHP oraz na stronie Oddziału będą zamieszczane bieżące informacje na temat szczegółów udziału w kongresie.

Zwrot części fee

Zarząd Główny TCHP

planuje zwrot 50 Euro z poniesionej opłaty fee zjazdowego dla członków TCHP (opłacających składkę). Refundacja części fee nastąpi na podstawie dowodu poniesionej opłaty, obecności na liście czynnych członków TCHP, po zakończeniu Kongresu.

 

Serdecznie zachęcam do sprawdzania informacji zamieszczanych na bieżąco na temat Kongresu.

 

Szanowni Państwo

W związku ze zbliżającym się 69 Kongresem TChP oraz 48 World Congress of Surgery w Krakowie, w dniach 11-15 sierpnia 2019 już teraz zachęcam Państwa do rezerwacji noclegów.

Na mocy porozumienia między TChP a UJ Collegium Medicum, chirurdzy mogą skorzystać z bazy noclegowej UJ w Zespole Domów Studenckich CM w Prokocimiu.

Pokoje są dostępne dla chirurgów na hasło „ kongres TCHP 2019“.

W celu dokonania rezerwacji należy wysłać email pod adres: ds@cm-uj.krakow.pl

do dnia 31 maja 2019. Po tym terminie nie ma gwarancji dostępności pokojów. Ilość pokoi jest ograniczona, zatem decyduje kolejność zgłoszeń.